Sentru Saúde

Administrative post Suku Naran Kontaktu
Lospalos Fuiloro CSC Lospalos 78317605
Tutuala Mehara CSC Mehara 78317601
Lautem Lautem CSC Lautem 78317602
Luro Luro CSC Luro 78317603
Iliomar Iliomar  CSC Iliomar 78317604
 

 

 


Posto Saúde

Postu administrativu Suku Gere husi Kontaktu
Lospalos Muapitine  dr. Nelson Januario
77439009
  Lore I Ângelo M. dos Sántos
77116832/75831700
  Lore II Herminia dos Santos
78591103
  Souro dra. Diana da Costa
75690323
  Leuro dr. Jeremias Varela de Belo
78039978
  Cacavem Sarmento Fernandes
75583284
  Fuiloro dra. Elizita de Oliveira
75294240
  Bauro dra. Palmira Brites Das
77822525
  Home (PT) dr. Amarildo L.G. D. F.Reci
77103403
  Raça dra.Abelita Miranda
77714081
Tutuala Tutuala Serpa Pinto Monteiro
77351899
  Poros Agustinho da Silva
78243112
Lautem Pitileti dr. Aquino Ligorio 76180824
  Com dr. Romaldo da Cruz 75538857
  Pairara dr. Agnario Viegas Amaral 75465177
  Maina 1 dr. Idalio Atanasio Pedro Martins da Cruz 76331007
  Laivai Anastacia da Costa Soares 76744636
  Daudere Avelino da Silva 75664805
  Baduro Lino Cornelio Lopes 76254486
  PS Alto-Laleno Maria Ximenes 76189101
Luro Odofuro Armando da Costa 76049019
  PS Vairoque dr. Osorio Sidonio Pinto 76058993
  PS Kotamutu dra. Amena Moreira 76178935
  PS Barikafa dra. Juvita da Costa 76391795
  PT Liarafa Aleixo da Costa 75726316
Iliomar PS Iradarate Monico Jeronimo 77087777
  PS Tirilolo dr. Diogo da Costa 76058983-76154458
  PS Maluhira Eleonora Doroteia da Costa 77736829
  PS Kaidabu Salustina da Costa 77065827


Konteúdu laiha

© 2020 Autoridade Municipiu Lautem